Antalya-İzmir Pegasus Uçak Bileti 39.99TL!

antalya-izmir-pegasus-ucak-bileti-39tl

[fblike]

Pegasus’un Antalya İzmir Uçuşları 31 Mart’ta Başlıyor
Pegasus Hava Yolları’nın 31 Mart’ta başlayacak Antalya – İzmir uçuşlarının biletleri 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Başladığı ilk günden itibaren uçuş ağını sürekli genişleten Pegasus Hava Yolları, 31 Mart tarihinde Antalya – İzmir hattı uçuşlarına başlıyor.
Pegasus Hava Yolları’nın Antalya İzmir hattı uçuşları haftanın 7 günü ICF Airports Antalya Havalimanı’ndan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na karşılıklı olarak gerçekleşecek. Antalya – İzmir uçuşlarının biletleri, 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Antalya – İzmir hattı ile Pegasus misafirleri, Antalya’dan yurt içinde Ankara, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Kayseri, Samsun ve Şanlıurfa; yurtdışında Amsterdam, Atina, Brüksel, Basel, Düsseldorf, Londra, Stuttgart, Viyana olmak üzere toplam 15 noktaya; İzmir’den ise yurt içinde Diyarbakır; yurtdışında Amsterdam, Cenevre ve Kopenhag olmak üzere toplam 4 noktaya bağlantılı olarak uçabilecekler.

Pegasus misafirleri, sefer bilgilerine Pegasus Hava Yolları satış noktalarından ve www.flypgs.com internet adresinden ulaşabilirler.