Pegasus Yılbaşı Hediyesi İndirimli Uçak Bileti!

pegasus-yilbasi-ucakbileti

[fblike]

Pegasus, yeni yılı çok özel indirimlerle kutluyor! 27 – 28 Aralık 2012 tarihlerinde uçak biletlerini alanlar 15 Şubat 2013-31 Mayıs 2013 arasında yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda %20, Pegasus Plus üyesi olanlar ise tam %30 indirim fırsatından yararlanıyor. Siz de uçak biletinizi hemen alın, sınırlı sayıda koltuk için geçerli bu fırsatı kaçırmayın.

%20 indirimden yararlanmak için ödeme ekranında “Kampanyalar” bölümünde %20 Yeni Yıl İndirimi’ini seçip onayla butonuna basabilirsiniz.

Daha avantajlı olarak biletinizi almak istiyorsanız hemen ücretsiz Pegasus Plus üyesi olun ve flypgs.com üzerinden Pegasus Plus hesabınızla giriş yaparak kampanya dahilindeki uçuşlar ve belirtilen tarihlerde rezervasyonunuzu oluşturun. Ödeme ekranına geldiğinizde bilgilerinizi doldurduktan sonra, Kampanyalar İçin Tıkla butonuna tıklayın ve Pegasus Plus Üyelerine %30 Yeni Yıl İndirimi seçeneğini işaretleyin. Onayla butonuna bastığınızda %30 indirimin uygulandığını toplam tutarda görebilirsiniz.

Kampanya Kuralları:

a. Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm Hatlar
b. Uçuş tarihi : 15 Şubat 2013 – 31 Mayıs 2013 (Kampanya 19.04.2013 – 24.04.2013 tarihleri arasında geçerli değildir.)
c. Satış Tarihi : 27 Aralık 2012 – 28 Aralık 2012,
d. Ücret / İndirim : PEGASUS PLUS lılara toplam ücret üzerinden %30 indirim, herkese %20 indirim.
e. Bu fiyatlar sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
f. Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir. Bu indirim sadece Pegasus Plus üyelerine uygulanır. İndirimin uygulanması için rezervasyon tek kişi için ve Pegasus Plus üye girişi yapılarak oluşturulmalıdır.
g. Bu fiyat yalnızca flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır.
h. İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
i. Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahil değildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için iç hatlarda 4 TRY, dan başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
j. Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Pegasus yılbaşı hediyesi indirimli uçak bileti için tıklayın